Tagged: İngilizce

0

Bugünkü rotamız: Malta!

Siz de hala Malta’ya gitmediyseniz en yakın fırsatta oraya gidin ve denizin ortasındaki muhteşem konumu ile kendinizi mutlu edin!

0

Belarus’ta neler yapılır, nereler ziyaret edilir?

Belarus… Beyaz Rusya olarak da bildiğimiz ve Rusya’yla uzaktan yakından bir ilgisi bulunmayan bu küçük Avrupa ülkesi kendi kültürü ve coğrafi güzellikleriyle gelenleri adeta büyülüyor. Peki Belarus’a nasıl gidilir? Neler yapılır? Gelin beraber ufak bir Belarus turu yapalım.

0

Kuzey Amerika’ya yolculuk: Kanada!

Kuzey Amerika kıtasının en kuzey bölümünde yer alan ve ABD ile hem güneyde hem de kuzeybatıda komşu olan Kanada, özellikle sakin ve dinlendirici bir seyahat keyfi yaşamak isteyen kişiler için kesinlikle tavsiye edebileceğim ülkeler...

0

Polonya’da nerelere gitmeli, neleri görmeli?

Yolunuz Polonya’ya düşerse nereleri görmelisiniz? Başkent Varşova’da tatmanız gereken lezzetler ve görmeniz gereken tarihi yerler neler? Polonya’ya gitmeyi aklınıza koyduysanız, gelin, beraber Polonya’da neler yapabileceğimize bakalım.

0

Deniz seviyesindeki ülkeye yolculuk: Hollanda!

Hollanda… Turistlere dahi uyuşturucu maddelerin kullanımının serbest olduğu Amsterdam gibi bir başkente ev sahipliği yapan ve deniz seviyesinde dümdüz bir ülke olan Hollanda, yel değirmenleri ve laleleriyle ünlü bir ülke… İşte Hollanda’ya gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken harikalar…